Δεν υπάρχει πιο όμορφο συναίσθημα από αυτό της προσφοράς!Η Πηγή Ζωής, ο Σύνδεσμος Προώθησης Εθελοντικής Αιμοδοσίας για άτομα με Μεσογειακή Αναιμία συμμετέχει στην πρωτοβουλία του Δήμου Καλαμαριάς με δικό της περίπτερο έμπροσθεν του Δημαρχείου Καλαμαριάς από τις 19/12-21/12.Η εταιρεία 𝑩𝒐𝒐𝒌𝒈𝒖𝒓𝒖.𝒈𝒓 στηρίζει τον Πηγή Ζωής προσφέροντας μέρος των εσόδων από τις πωλήσεις των παραμυθιών της.
![](https://www.bookguru.gr/wp-content/uploads/2021/12/269715047_383766570212030_850595286689949349_n.jpg)
Ευχαριστούμε θερμά την Πηγή Ζωής για την συνεργασία.
Αυτά τα Χριστούγεννα γινόμαστε αρωγοί στην προσπάθεια για περισσότερο Φως, Αγάπη και Ζωή!Στηρίζουμε την Πηγή Ζωής!