Μάγεψε το κοινό η μουσικοθεατρική παράσταση που διοργάνωσε η εμψυγχώτρια και συγγραφέας Βάσω Γκουγκαρά κατά την διάρκεια των εκδηλώσεων του Μύλου των Ξωτικών στα Τρίκαλα!
Την Κυριακή 26/12/2021, το Θεατρικό Εργαστήρι του Πολιτιστικού Συλλόγου του Μεγαλοχωρίου Τρικάλων υπό τις οδηγίες της έμπειρης εμψυγχώτριας Βάσως Γκουγκαρά παρουσίασε το νέο παραμύθι της κ. Γκουγκαρά «Το Ξωτικό και ο Καλικάντζαρος στην Μαύρη Κοιλάδα της Παγωνιάς»
![](https://www.bookguru.gr/wp-content/uploads/2022/01/269718359_4819478301452968_1151602703949560477_n-576x1024.jpg)